Masöz Bayan Derin - Kadıköy Masöz

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 74
İlan Tarihi 15 Ekim 2023
Tecrübe Var
Sertifika Var
Kendi Yeri Var
Eğitim M.E.B

Herkese selamlar,

Yoğun iş temposu ya da stresli günlerinizden sonra bir takım ağrılarınız olabilir. Bu noktada işini bilen profesyonel bir masöz sizi bu ağrılardan kurtarabilir. Sayfama hoş geldiniz bugün sizlere kendim hakkında bilgiler vereceğim. kiss

Benim adım Derin ve İstanbul, Kadıköy'de ikamet etmekteyim. Sağlık meslek lisesi mezunuyum ve bir süre hemşire olarak çalıştım. Yaptığım bir yurt dışı seyehati sonrası aniden masöz olmaya karar verdim. Bu işin ana yurdu olan Tayland'a gidip masaj eğitimi aldım. Yaklaşık 6 aylık kurs sürecinden sonra masaj terapisti olmaya hak kazandım. İlk başlarda sadece ailem ile devam serüvenimi daha da büyütmek istedim. Bugüne kadar masaj hizmeti verdiğim herkesten olumlu yorumlar aldım.

Tüm masaj türlerinde uzmanlaştım. Kendi kliniğimde hizmet verdiğim gibi sizin de yerlerinize gelip masaj hizmetini verebilirim. Kendinize yapacağınız en büyük iyilik bana ulaşıp bir masaj hizmeti almak olacaktır. Size bugüne kadar yaşamadığınız masaj deneyimini sunacağım. Profesyonel masaj hizmetinden sonra lütfen buradan beni yorumlayın.

Benzer ilan bulunamadı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Masaj
Yorumlar
638 kez görüntülendi.

İstanbul Masözler

Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle